Collection: Rope Collection

Each handcrafted & upcycled rope leash or collar purchase helps feed and shelter homeless pets. Read more... 

22 products
  • Fuji Rope Leash - Neon Green
    Regular price
    from $68.00
    Sale price
    from $68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Saimin Flat Rope Collar - Neon Green
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keiki Rope Leash - Neon Green
    Regular price
    from $48.00
    Sale price
    from $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fuji Rope Leash - Blue
    Regular price
    from $68.00
    Sale price
    from $68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Saimin Flat Rope Collar - Blue
    Blue rope dog or cat collar
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keiki Rope Leash - Blue
    Upcycled Blue Flat Rope Small Dog or Puppy leash
    Regular price
    from $48.00
    Sale price
    from $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fuji Rope Leash - Orange
    Regular price
    from $68.00
    Sale price
    from $68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Saimin Flat Rope Collar - Orange
    Ethically made flat rope dog collar
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keiki Rope Leash - Orange
    Regular price
    from $48.00
    Sale price
    from $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fuji Rope Leash - Green
    Regular price
    from $68.00
    Sale price
    from $68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Saimin Flat Rope Collar - Green
    Green rope collar for dog or cat
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keiki Rope Leash - Green
    Upcycled Green Flat Rope Small Dog or Puppy leash
    Regular price
    from $48.00
    Sale price
    from $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out